Tani Dom Szkieletowy - więcej o nas

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem domów szkieletowych.
Podstawą działalności są budynki na zgłoszenie o powierzchni zabudowy do 35m², jednak udzielamy się również w innych kierunkach. 

Na różnych portalach społecznościowych, w szczególności na kanale YouTube, przekazujemy widzom ogrom wiedzy związanej z budownictwem. Wiemy jak trudne są to zagadnienia dla inwestorów i chcemy pomóc im, dzieląc się naszym doświadczeniem i wiedzą. Pokazujemy tam również nagrania z realizacji, zdjęcia oraz regularnie wypuszczamy kolejne części poradników, dotyczących budowania.

Tani Dom Szkieletowy - oferta i obszar realizacji zleceń

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć unikatową ofertę domów, dających daleko idącą możliwość personalizacji przez inwestora. Wychodzimy z założenia, że nie ma sensu narzucać komukolwiek rozkładu pomieszczeń w budynku, ponieważ i tak jest to rzecz bardzo indywidualna.
Ograniczamy się do tego, co robimy najlepiej – tworzymy przestronne i solidne konstrukcje.
Sugestie dotyczące aranżacji zamieszczamy pod opisem każdego z projektów ale to inwestor decyduje gdzie będą drzwi wejściowe i okna oraz jaka ma być ich szerokość czy wysokość. Ta niespotykana u konkurencji opcja daje nam pewność, że każda inwestycja jest skrojona na potrzeby klienta.

Sprawdź naszą ofertę!

Jeśli z jakichś względów nie ma tam tego, czego potrzebujesz, to dajemy również możliwość stworzenia projektu indywidualnego oraz realizacji budowy w oparciu o niego. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje oczekiwania a my postaramy się im sprostać!

Obszar realizacji zleceń
Nasze konstrukcje przygotowujemy w pobliżu Krakowa (32-104) a obszar realizacji wyznaczyliśmy na 100km. Jest to granica umowna, jednakże chcemy nasze budowy przeprowadzać szybko i sprawnie, dlatego na chwilę obecną nie obsługujemy większego obszaru.

Tani Dom Szkieletowy - taras

Praktycznie przy każdym z oferowanych przez nas domów, dajemy możliwość dobudowania do niego zadaszonego tarasu o powierzchni 12m². W zgodzie z naszym przekonaniem nie narzucamy umiejscowienia go w bryle domu. Jeśli życzeniem klienta są drzwi wejściowe w innym miejscu niż na aranżacji, to bez problemu przesuniemy tam też taras.

Więcej na temat przepisów w domkach na zgłosenie przeczytasz w tym artykule.

Tani Dom Szkieletowy - dokładność projektów i dokumentacja

Nasze zamiłowanie do precyzji powoduje, że każdy z naszych domów jest najpierw projektowany w 3D. Pozwala to unikać ewentualnych błędów i ogranicza również zużycie materiałów, takich jak drewno konstrukcyjne czy płyty OSB3.

Więcej na temat płyt OSB przeczytasz w tym artykule.

Ponieważ dbamy o solidność naszych konstrukcji, to dokładamy starań aby drewniana konstrukcja podłogi zawsze była podniesiona ponad grunt o co najmniej kilkanaście cm. Dzięki temu wilgoć z ziemi nie spowoduje przyspieszonej degradacji podłogi, oraz nie obniży jej parametrów izolacyjnych. Z tych samych względów każdy dom z naszej oferty ma wypuszczony dach poza obrys ścian zewnętrznych. Dzięki temu chroniona jest elewacja i fundament podczas opadów.

Więcej na temat drewna konstrukcyjnego C24 przeczytasz w tym artykule.

Po ustaleniu z inwestorem szczegółów w kwestii umiejscowienia otworów drzwiowych i okiennych, przekazujemy mu spersonalizowaną dokumentację projektową do złożenia w urzędzie w celu zgłoszenia inwestycji.

Tani Dom Szkieletowy - ceny

Bardzo zależy nam na zaufaniu naszych klientów, dlatego wszystkie ceny podane są od razu w ofercie.
Są to całościowe kwoty za wykonanie domu do stanu opisanego każdorazowo w ich opisie.
Elementy mogące nieco podnieść cenę, to nietypowy, posiadający duży spadek grunt, zwiększający koszt fundamentu oraz ewentualne dodatkowe otwory drzwiowe i okienne.
Osobno płatny jest transport, liczony zależnie od umiejscowienia działki.

Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że budowa domu jest sporą inwestycją, dajemy naszym klientom możliwość rozliczania się po poszczególnych etapach. Wierzymy, że wzajemna współpraca i zaufanie to jedyna droga do zadowolenia obu stron i pomyślnej realizacji budowy.

Sprawdź i się przekonaj!

Dołożyliśmy wszelkich starać aby umieścić w swych ofertach jak najwięcej informacji. Jeśli jednak masz jakiekolwiek pytania związane z naszymi projektami czy samym procesem zgłoszenia to nie krępuj się!
Na dole strony masz do nas numer telefonu i formularz kontaktowy. Jeśli tylko będzie to możliwe, to na pewno Ci pomożemy.

Dobrze wiemy, że masz dużo pytań...

...i z chęcią Ci na nie odpowiemy!